Poniedziałek, 22 kwietnia 2024r. | Imieniny: Kai, Leonii, Sotera
Pokaż menu

Targowiska od dziś czynne!

12 maja, 2020

Tarnogórskie targowiska w centrum miasta oraz w Strzybnicy przy ul. Armii Krajowej wznowiły dziś działalność. Z uwagi na epidemię wdrożono szczególne zasady bezpieczeństwa, o których informują zawieszone na placach tablice.

🍎 Przy każdym z placów ustawione zostały stoliki ze środkiem dezynfekującym do rąk, klienci i sprzedawcy są zmuszeni do stosowania się zaleceń sanitarnych.
🍐 Sprzedających i klientów musi dzielić bezpieczna odległość – co najmniej 2 metry, sprzedawcy zobligowani są do regularnej dezynfekcji powierzchni, z którą mają styczność klienci.
🥦 Nad przestrzeganiem tych zasad czuwają cały czas obecne na miejscu osoby nadzorujące handel.
🥑 Jeśli chodzi o noszenie maseczek i inne zasady bezpieczeństwa – obowiązująogólnopolskie przepisy. A więc: usta oraz nos w przestrzeni publicznej muszą być zakryte, na rękach muszą być rękawiczki jednorazowe.
#TG #ilovetg #targowiska
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).