Czwartek, 30 maja 2024r. | Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana
Pokaż menu

Tarnogórska Olimpiada Sportowa – Dyscyplina Squash

05 maja, 2023

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Tarnogórskiej  Olimpiadzie Sportowej – Dyscyplina Squash!

Turniej squasha odbędzie się 13.05.2023 r. (sobota) w godzinach 9:00 – 13.30 na kortach squash w Hali Sportowej, ul. Obwodnica 8 Tarnowskie Góry. 

W zawodach może wziąć udział, każdy, kto zapiszę się na turniej do 12.05.2023 r. i uiści opłatę startową w wysokości 10 zł/os w Biurze Obsługi Klienta w Hali Sportowej w dniu zawodów. Jednak ilość miejsc jest ograniczona!

Turniej będzie rozgrywany w formule OPEN.

Regulamin wraz z harmonogramem dnia zawodów, dostępny w poniższym linku:

Regulamin
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).