Wtorek, 6 czerwca 2023r. | Imieniny: Norberta, Laurentego, Bogumila
Pokaż menu

Tarnogórski Bieg Przełejowy zaprasza

29 marca, 2023

20 maja w Parku Miejskim odbędzie się 11. edycja Tarnogórskiego Biegu Przełajowego. Zapraszamy do zapisów biegaczy miłośników nordic walking oraz młodzież.

Do 10 kwietnia obowiązuje niższa opłata startowa. Zachęcamy również do udziału w zawodach przedszkolaki oraz uczniów szkół podstawowych. Udział dzieci w biegach jest bezpłatny i niezależnie od miejsca, każdy otrzymuje medal.

Zapisy: https://elektronicznezapisy.pl/event/7873/signup.html
Regulamin: https://elektronicznezapisy.pl/event/7873.html

Dla najszybszych zawodników (dużych i małych) podium i puchary, a dla wszystkich, którzy ukończą swój dystans losowanie atrakcyjnych nagród:)
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).