Niedziela, 3 marca 2024r. | Imieniny: Maryny, Kunegundy, Tycjana
Pokaż menu

Tarnogórski Jarmark Bożonarodzeniowy 2020 hybrydowy

08 grudnia, 2020

Tegoroczny jarmark odbywa się w dniach 6-22 grudnia w wersji online oraz w dwóch miejskich lokalach w centrum miasta.

Tarnogórski Jarmark Bożonarodzeniowy 2020 w wersji hybrydowej polega na udostepnieniu na stronie internetowej miasta www.tarnowskiegory.pl oraz miejskim profilu fb i wydarzeniu oferty rękodzielników, którzy od 2013 roku tłumnie przyjeżdżają na tarnogórskie jarmarki. Ale nie tylko na handlowaniu online polega tegoroczny jarmark. Ci sami rękodzielnicy – a przynajmniej ich część – będą oferować swoje wyroby w miejskich lokalach codziennie od 7 do 22 grudnia.
Miejsca, we których będzie zobaczyć i kupić ozdoby i inne świąteczne prezenty:
– Rynek 8 (tzw. Miejska Informacja Turystyczna)
– Piłsudskiego 2 (dawny kiosk naprzeciwko Staszica)
Oba te lokale są przyozdobione pracami wykonanymi przez dzieci z tarnogórskich przedszkoli i szkół podstawowych, w lokalu przy ul .Krakowskiej 20 (były sklep z zabawkami) wystawione są  w witrynie okiennej.
Na dodatek od poczatku grudnia wyroby tarnogórskie – jak przez cały rok – można kupić w sklepach:
Hafcik: Piastowska 6
Pamiątki Tarnogórskie/Lego/Wiosna Rynek – Rynek 15
FEMME biżuteria pamiątki tarnogórskie – Gliwicka 17 – tam kiermasz trwa od 1 grudnia

 

Oferty wszystkich wystawców dodawane i uaktualniane na bieżąco można śledzić na wydarzeniu na facebooku.

 

 
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).