Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

Tarnogórski Jarmark Bożonarodzeniowy 2020 się nie odbędzie

12 listopada, 2020

Z powodu dużej liczby zakażeń na terenie całego kraju, ale i w naszym mieście, w sytuacji obowiązywania szeregu ograniczeń z powodu COVID19 i wynikającej z tego dbałości o bezpieczeństwo zdrowotne uczestników zmuszeni jesteśmy odwołać tegoroczny jarmark świąteczny. W tyn miejscu uspokajamy: większość handlowców, z którymi jesteśmy w stałym kontakcie, a których co roku przyjeżdża do nas coraz więcej (ostatnio było ich około 200), wie już o takiej możliwości.

Odwołano Jarmark Bożonarodzeniowy 2020

Na odwołaniu imprezy, która od 2013 roku wpisała się – wraz z organizowaną od dawna akcją Tarnogórzanie Śpiewają Kolędy – na stałe w kalendarz imprez miejskich, ograniczenia okołoświąteczne w Tarnowskich Górach się nie kończą. Z powodu oszczędności świąteczne oświetlenie ograniczy się w tym roku jedynie do ulicy Krakowskiej oraz ustawienia choinki na Rynku.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).