Poniedziałek, 24 stycznia 2022r. | Imieniny: Felicji, Franciszka, Rafa?a
Pokaż menu

Tarnogórski Jarmark Bożonarodzeniowy 2021

19 listopada, 2021

Już po raz ósmy, po rocznej przerwie spowodowanej pandemią, w przedświąteczny weekend  zapraszamy na Tarnogórski Jarmark Bożonarodzeniowy. W dniach 17-18 grudnia na Rynku staną stoiska z rękodziełem, smakołykami oraz stoiska gastronomiczne.

W tym roku, w związku z niepewną sytuacją epidemiczną zabraknie dużego namiotu, w którym wystawiali swoje ozdoby rękodzielnicy, organizowane były warsztaty oraz koncerty. Wszyscy wystawcy będą w tym roku stali w osobnych namiotach na płycie i wkoło Rynku, występy artystyczne ograniczą się do piątkowej, starszej od Jarmarku, akcji Tarnogórzanie Śpiewają Kolędy. Wtedy to   na schodach Ratusza zaśpiewają m.in. urzędnicy, Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Tarnogórskiej, chóry i zespoły z tarnogórskich świetlic środowiskowych.

Kontakt dla potencjalnych wystawców: (32) 39 33 831, 947.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).