Poniedziałek, 24 stycznia 2022r. | Imieniny: Felicji, Franciszka, Rafa?a
Pokaż menu

Tarnogórski Kalendarz Adwentowy 2021!

01 grudnia, 2021

Dziś startuje Tarnogórski Kalendarz Adwentowy 2021. To druga edycja. W ubiegłym roku chętnie braliście udział w naszym konkursie, dlatego postanowiliśmy zrobić z tego tarnogórską, adwentową tradycję.

To oznacza, że także w tym roku codziennie, aż do 24 grudnia będziemy mieli dla Was mnóstwo pytań i niespodzianek. Zamiast tradycyjnych czekoladek – tarnogórskie gadżety. Konkurs odbywa się na Facebooku Urzędu Miejskiego w Tarnowskich Górach. (Konkurs nie jest organizowany lub sponsorowany przez Facebook).

Zadania konkursowe będą polegać na wpisaniu w komentarzu pod konkursowym postem z danego dnia, odpowiedzi na zadane w poście pytanie. Codziennie od 1 do 24.12.2021 r. będzie zadawane nowe pytanie. W każdym z tych dni pytanie będzie zamieszczane w osobnym konkursowym poście na dany dzień.

Więcej informacji o zasadach konkursu znajdziecie w Regulaminie

Pliki do pobrania
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).