Niedziela, 3 marca 2024r. | Imieniny: Maryny, Kunegundy, Tycjana
Pokaż menu

Tarnogórskie klimaty czyli sztuka w kościele

24 sierpnia, 2020

W sobotę (22.08) tarnogórski kościół ewangelicki zapełnił się po raz kolejny artystami: w świątyni odbyły się bowiem warsztaty malowania akwarelą zorganizowane przez Stowarzyszenie Artystów Śląskich STAŚ pod nazwą Tarnogórskie Klimaty.

Na zajęcia zorganizowane przy wsparciu Urzędu Miejskiego przybyli nawet goście z Chorzowa, do których dotarła informacja o warsztatach. Ostatnie zajęcia za tydzień czyli 28 sierpnia o godz. 11.00.

 

Galeria
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).