Czwartek, 1 czerwca 2023r. | Imieniny: Justyna, Anieli, Konrada
Pokaż menu

Tarnogórskie klimaty – weź udział w warsztatach!

29 lipca, 2020

W najbliższą sobotę – 1 sierpnia wracają Tarnogórskie klimaty, czyli bezpłatne warsztaty artystyczne dla mieszkańców – zarówno tych młodych jak i starszych, a przede wszystkich dla tych, którzy spragnieni są odkrywania własnego potencjału artystycznego.

Na pierwszych zajęciach organizatorzy planują malowanie suchą pastelą. Warsztaty dobywać będą się w Kościele Ewangelickim przy tarnogórskim Rynku w godz. 11.00 – 13.00. Prosimy o przyniesienie własnych maseczek i zachowanie bezpiecznego dystansu podczas trwania zajęć. Materiały zapewnia organizator, czyli Stowarzyszenie Artystów Śląskich, które otrzymało na ten cel pieniądze z budżetu gminy. 
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).