Poniedziałek, 2 października 2023r. | Imieniny: Teofila, Dionizego, Slawomira
Pokaż menu

Tarnogórskie Szutry: było bosko!

19 czerwca, 2023

MTS: Tarnogórskie Szutry za nami, ale emocje nadal żywe. 100 i 50-kilometrowe trasy podobały się 277 rowerzystom bardzo -0 szczególnie, że po drodze „złapał” ich …deszcz.

– Brudny rowerzysta to szczęśliwy rowerzysta – śmiali się cykliści, których 277 wystartowało wczoraj ze stadionu UKS Unia Strzybnica w kierunku lasów otaczających Pniowiec, Boruszowiec i północno-zachodnie rubieże gminy Tarnowskie Góry.

Wspólnie z ekipą Kowal Na Kole za pomoc w organizacji dziękujemy UKS Unia Strzybnica i strażakom z OSP „Florian” w Strzybnicy.

Wyniki zawodów: tutaj.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).