Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora
Pokaż menu

Tarnogórzanie Śpiewają Kolędy 2020 – film

14 grudnia, 2020

Co roku przed świętami na schodach Ratusza kolędy śpiewali tarnogórzanie zrzeszeni w chórach, urzędnicy, Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Tarnogórskiej, harcerze i dzieci z miejskich świetlic. W tym roku śpiewanie odbędzie się osobno, online i w więcej niż jeden dzień. Start 15 grudnia.

Najpopularniejsze kolędy zaśpiewają w tym roku jedynie dyrygenci i przedstawiciele chórów, członkowie Stowarzyszenia, tarnogórscy animatorzy oraz jedna “gwiazda”.
Filmy z kolejnymi kolędami będą pojawiać się codziennie od jutra na miejskiej stronie internetowej, naszym kanale youtube i profilu facebookowym wieczorem.
Jeśli chcecie nagrać się i tym samym zaśpiewać dla innych wystarczy wysłać film w wiadomości prywatnej lub na maila info@tarnowskiegory.pl.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).