Poniedziałek, 24 stycznia 2022r. | Imieniny: Felicji, Franciszka, Rafa?a
Pokaż menu

Tarnogórzanin mistrzem świata!

04 listopada, 2021

Z ostatniej chwili! Tarnogórzanin Mikołaj Kowalik został właśnie Mistrzem Świata w kulturystyce klasycznej! Mikołaj Kowalik tytuł obronił dosłownie przez godziną. Na trwających  od 3 do 11 listopada Mistrzostwach Świata w Kulturystyce i Fitness w Santa Susanna w Hiszpanii Trener Kola został wydelegowany jako reprezentant Polski i startował w kulturystyce klasycznej open w kategorii wiekowej plus 50 lat. Gratulujemy!

 

Galeria

 
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).