Poniedziałek, 2 października 2023r. | Imieniny: Teofila, Dionizego, Slawomira
Pokaż menu

Tarnowiczanka ma prawie nowe boisko

10 lipca, 2023

Dzięki wygranej w tegorocznym Budżecie Obywatelskim Miasta Tarnowskie Góry, miejskiej dotacji oraz sponsorom zawodnicy Tarnowiczanki w nowym sezonie będą grali na odnowionym i nawodnionym ekologicznie boisku!

Budowa automatycznego systemu nawadniania boiska sportowego wraz z technologią oszczędzającą wodę kosztowała w sumie 80 tys. zł, 70 tys. dało miasto. Przy okazji instalacji podlewania boisko przeszło wertykulację, dodatkowo podsypano je piaskiem i dosiano trawę. Piłkarze tak cieszą się z placu do gry, że czwartek o 18.00 zapraszają na trening otwarty!

BOTG 2023: wyniki głosowania
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).