Środa, 29 listopada 2023r. | Imieniny: Blazeja, Saturnina
Pokaż menu

Tarnowskie Góry dla Biznesu

17 maja, 2023

16 czerwca 2023 roku Tarnowskie Góry staną się centrum przedsiębiorczości. „TG dla biznesu”. To właśnie tego dnia odbędzie się największe w regionie wydarzenie biznesowe „Tarnowskie Góry dla Biznesu”.

„TG dla biznesu” to wydarzenie organizowane przez Urząd Miejski w Tarnowskich Górach i Lokalną Organizację Turystyczną Miasta Gwarków skierowane do obecnych i przyszłych przedsiębiorców.
W ramach spotkania eksperci z marketingu, public relations, social mediów, sprzedaży i zarządzania dostarczą porady na temat skutecznej działalności na konkurencyjnym rynku.

Uczestnicy zdobędą praktyczną wiedzę i dowiedzą się o korzyściach z przystąpienia do śląskiego ekosystemu startupowego oraz działania w Lokalnej Organizacji Turystycznej. To szansa na networking, wymianę doświadczeń, nawiązanie nowych kontaktów i dyskusję o rozwoju biznesu.

„TG dla biznesu” to inauguracyjne spotkanie z cyklu dla przedsiębiorców z Tarnowskich Gór, należące do miejskich inicjatyw biznesowych.

Wszystkie informacje na stronie: www.tgdlabiznesu.pl 

PLAN WYDARZENIA: 

8:00 Rejestracja

8:30 Rozpoczęcie konferencji

08:45-09:35 „Diabeł tkwi w szczegółach. 15 prostych zasad skutecznej komunikacji i PR” Dr Krystian Dudek Pełnomocnik Rektor Akademii WSB, wykładowca, trener biznesu

09:35-09:50 Podpisanie listu intencyjnego i przyłączenie Tarnowskich Gór do Śląskiego Ekosystemu Startupowego. Informacje o wynikających z tej inicjatywy korzyściach dla przedsiębiorców.

09:50-10:40 „Jak realizować marketing nie wydając majątku; jak inwestować środki w social media (fb, insta, tik-tok), by osiągnąć efekt. Poradnik dla przedsiębiorców i startupowców” Kuba Nagórski Twórca Śląskiego Ekosystemu Startupowego

10:40-10:55 Przerwa kawowa

11:00-11:50 „15 zasad skutecznego zarządzania czasem i projektem” Dariusz Wylon Trener rozwoju zespołów i organizacji, praktyk z zakresu zarządzania i przywództwa, wykładowca Akademii WSB

11:50-12:40 „Jak uzdrowić teksty sprzedażowe z braku skuteczności? Recepty copywriterskie od Dr_Copywriter” – dr Justyna Łapaj-Kucharska –Copywriterka, wykładowczyni akademicka, właścicielka marki Dr_Copywriter

12:40-13:20 Przerwa na lunch

13:20-14:10 „10 grzechów przedsiębiorców w marketingu, które sabotują sukces.” Mateusz Maik Twórca Inkubatorów Przedsiębiorczości, marketer, autor branżowego podcastu „Przedsiębiorcy z wyboru”

14:10-14:30 prezentacja Lokalnej Organizacji Turystycznej

14:30 loteria wizytówkowa i zakończenie

Pliki do pobrania
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).