Sobota, 1 kwietnia 2023r. | Imieniny: Teodory, Grazyny, Ireny
Pokaż menu

Tarnowskie Góry w filmie – poszukiwani statyści

27 stycznia, 2023

Na plan kinowego filmu kryminalnego „Diabeł” producenci szukają statystów – kobiet i mężczyzn w wieku 16-80 lat, a szczególnie mężczyzn w wieku 40+.
Zdjęcia realizowane będą w lutym w Tarnowskich Górach i Kamieńcu (gmina Zbrosławice).

Szczegóły z zaproszeniem na konkretne dni zdjęciowe przekazane zostaną telefonicznie – zgłoś ! Doświadczenie nie jest wymagane.
Spędź dzień na planie filmowym, zobacz od kuchni jak powstaje film! Organizatorzy zapewniają ciepłe posiłki, gorące napoje i płacą za udział.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie zgłoszenia na film@sceneria.com.pl z tytułem BAZA. W treści podając swoje imię, nazwisko, wiek, nr telefonu i aktualne zdjęcie twarzy i sylwetki lub zadzwoń pod numer 537 737 157.

„Diabeł”, czyli Tarnowskie Góry zagrają w filmie
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).