Niedziela, 7 marca 2021r. | Imieniny: Tomasza, Perpetuy, Felicyty
Pokaż menu

TCK w czasie pandemii czyli kultura online

25 stycznia, 2021

Czwarty tydzień stycznia to trzy kolejne wydarzenia kulturalne online przygotowane przez Tarnogórskie Centrum Kultury

Kultura w czasie pandemii TCK - infografika

👉27 stycznia, godz. 19:00 Kierunek muzyka: Wideoklipy made in Poland (odc. 7)/ Online
Podczas siódmego odcinka „kierunku MUZYKA” przyjrzyjmy się wideoklipom made in Poland. Omówimy również Festiwal Polskich Wideoklipów Yach Film oraz PL Music Video Awards. Wydarzenie odbędzie się na kanał TCK na YouTube.
📲Więcej informacji: https://tck.net.pl/…/final-projektu-just-do-it-premierowy…/…

👉28 stycznia, godz. 19:00 ZaGrajmy z TCK w styczniu
ZaGrajmy z TCK to stały punkt w comiesięcznym repertuarze TCK, w ramach których odbywają się wspólna zabawa z grami: Hearthstone, Starcraft II i League of Legends. Każda rozgrywka będzie transmitowana live i koordynowana przez pracownika TCK w formie głosowej, tak aby graczom było wygodniej porozumiewać się między sobą i z nami.
📲Więcej informacji: https://tck.net.pl/wydarzenie/zagrajmy-z-tck-online-2/…

👉29 stycznia, godz. 19:00
Tarnogórzanie – dwunastu niezwykłych ludzi / Krzysztof Mazik
Pierwszym bohaterem projektu „Tarnogórzanie- dwunastu niezwykłych ludzi” będzie Krzysztof Mazik: właściciel Galerii Sztuki Inny Śląsk oraz animator kultury. Projekt został dofinansowany z Funduszu Popierania Twórczości Stowarzyszenia Autorów ZAiKS im. Andrzeja Szczypiorskiego. Projekcja odbędzie się na kanał TCK na YouTube.
📲Więcej o projekcie: https://tck.net.pl/…/tarnogorzanie-dwunastu-niezwyklych-l…/…
Zapowiedź: https://www.youtube.com/watch?v=m3L2HuM8tnU

Zapraszamy również do odwiedzenia kanału TCK na YouTube gdzie można zapoznać się z warsztatami, spotkaniami z twórcami oraz wykładami za darmo: https://www.youtube.com/cha…/UC3UZ9fWVdCUd_UHSbdggdRg/videos
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).