Środa, 28 lutego 2024r. | Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha
Pokaż menu

Tenisistki Skarbka najlepsze na Śląsku!

16 marca, 2023

Tenisistki stołowe z MKS Skarbek Tarnowskie Góry wygrały Wojewódzki Puchar Polski Kobiet‼️

W rozgrywanym wczoraj w Jastrzębiu Zdroju turnieju finałowym uczestniczyły 4 najlepsze śląskie zespoły.  Nasze zawodniczki: Klaudia Franaszczuk, Julia Bartoszek i Julia Tomecka najpierw w meczu półfinałowym wygrały z gospodyniami z JKTS II Jastrzębie Zdrój, a w wielkim finale wygrały z KTS Gliwice i zdobyły upragniony Wojewódzki Puchar Polski oraz przepustkę do fazy Ogólnopolskiej‼️ 
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).