Poniedziałek, 20 marca 2023r. | Imieniny: Klaudii, Eufemii, Maurycego
Pokaż menu

#tgdlabiznesu online

08 grudnia, 2020

Przed chwilą zakończyło się coroczne – tym razem w wersji online – spotkanie Piotra Skrabaczewskiego, zastępcy burmistrza ds. gospodarczych z tarnogórskimi przedsiębiorcami.

Tematem konferencji zorganizowanej przez Izbę Przemysłowo – Handlową w Tarnowskich Górach były m.in.. miejskie projekty pomocy dla przedsiębiorców oraz ich sytuacja w czasie pandemii, ekologia oraz decyzje urbanistyczne miasta i ich wpływ na biznes. Z ostatnim z tematów powiązane były zagadnienia wynikające z tzw. uchwały krajobrazowej.

Więcej o wsparciu miasta dla przedsiębiorców tu.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).