Środa, 24 lipca 2024r. | Imieniny: Kingi, Krystyny
Pokaż menu

Transport: zmiana trasy linii 174!

08 lipca, 2024

Uwaga Bobrowniki Śląskie – Piekary Rudne! W związku z zamknięciem dla ruchu ulicy Wolskiego pomiędzy skrzyżowaniami z ulicami Radzionkowską i Sikorskiego we wtorek 9 lipca w godzinach 8:00 – 15:00 autobusy linii 174 będą poruszać się po zmienionej trasie.

  • po obsłudze przystanku Osada Jana 01 autobus linii 174 skieruje się na trasę objazdową i włączy na stałą trasę na przystanku Bobrowniki Pawilon Handlowy 01;
  •  wyłączone z obsługi przez linię 174 będą przystanki Bobrowniki Śląskie 03, Bobrowniki Śląskie Radzionkowska 01 i Bobrowniki Śląskie Sikorskiego 01
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).