Poniedziałek, 22 kwietnia 2024r. | Imieniny: Kai, Leonii, Sotera
Pokaż menu

Trasy rowerowe: tunel skończony z jednej strony

23 lutego, 2023

Wyjazd rowerem ze śródmieścia w kierunku Lasowic i Zalewu Nakło-Chechło jest coraz bliższy! Połowa blisko 150-metrowego tunelu pod torami kolejowymi w części wschodniej jest już ukończona.

Na początku marca ma zacząć się ostatni, najtrudniejszy etap: wybieranie ziemi z jednoczesnym wsuwaniem pod torowisko gotowych, betonowych modułów przeprawy.

Nasyp kolejowy od strony miasta jest już otwarty, nad tunelem od strony Lasowic torowisko kolei wąskotorowej jest już prawie gotowe do użytku!

Trasy rowerowe: tunel coraz dłuższy

 

Trasy rowerowe – postępy przy Opolskiej

 

Radzionkowska będzie dla rowerów

 

 

Trasy Rowerowe – wszystkie umowy podpisane!
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).