Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

Trójka skończyła 90 lat!

06 czerwca, 2023

Szkoła Podstawowa nr 3 w Tarnowskich Górach świętuje w tym roku 90-lecie powstania. W piątek i sobotę świętowali pod hasłem „Kocham Cię Trójko” z tej okazji obecni i byli uczniowie.

Piątkowe obchody 90-lecia tarnogórskiej „Trójki” zaczęły się w piątek od mszy świętej i przemarszu pod szkołę. Potem było odśpiewanie hymnu szkoły, wspólne zdjęcie, przemowy, prezenty i masa emocji oraz wspomnień. Czego życzono uczniom i szkole?

 
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).