Czwartek, 8 grudnia 2022r. | Imieniny: Marii, Światozara, Makarego

Tu parkujemy w czasie Gwarków

07 września, 2022

Przepraszamy za utrudnienia! Ze względów bezpieczeństwa niektóre parkingi, niektóre drogi są zamknięte – z powodu Gwarków i z powodu trwających remontów. Na poniższej mapce pokazujemy miejsca do parkowania w czasie Gwarków oraz drogi zamknięte koło Rynku.

• Parkingi bezpłatne:
    • Parking przy CHU Hala, ul. Oświęcimska, piątek – od godz. 16.00, sobota – od godz. 14.00, niedziela – cały dzień
    • Liceum Ogólnokształcące nr 1, im. Stefanii Sempołowskiej, ul. Opolska 28
    • Liceum Ogólnokształcące nr 2 im. S. Staszica, ul. Piłsudskiego 1 – tylko dla uczestników (handlowców) jarmarku rękodzieła na Placu Wolności
    • Zespół Szkół Chemiczno-Medycznych i Ogólnokształcących im. M. Skłodowskiej-Curie (Chemik), ul. Opolska 26
    • parking po Tarmilo – wjazd od ul. Opolskiej
  • Parkingi płatne:
    • ul. Sobieskiego
    • Plac Żwirki i Wigury

Uwaga! Parkingi przy ul. Strzeleckiej i Stalmacha nieczynne (ustawione są na nich karuzele). Parking przy ul. Tylnej czynny do piątku.

Miejsca parkingowe w pobliżu centrum miasta:

• ul. Wyszyńskiego (wzdłuż ulicy przy Parku Miejskim)
  • parkingi przy Hali Sportowej i Parku Wodnym (ul. Obwodowa)
  • parking przy Castoramie (ul. Obwodowa ) – w niedzielę sklep będzie zamknięty, w związku z czym parking będzie pusty

Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.