Piątek, 12 kwietnia 2024r. | Imieniny: Juliusza, Luboslawa, Zenona
Pokaż menu

Turniej pamięci przyjaciół

03 czerwca, 2020

Najlepsi amatorzy tenisa ze śląska zjechali w miniony weekend na pierwszy w sezonie turniej w grach podwójnych w tenisa do Tarnowskich Gór i Laryszowa. Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Tarnogórska Akademia Tenisa “AS”. Turniej poświęcony był pamięci przyjaciół którzy już odeszli. Pogoda nie pomagała w przeprowadzeniu imprezy (opady deszczu), jednak dzięki wysiłkom organizatorów zawody udało się przeprowadzić do końca. Wielu tenisistów było na naszych ośrodkach po raz pierwszy. Byli oczarowani ich urodą i chwalili świetnie przygotowane korty.

Zwycięzcami turnieju zostali koledzy z Rudy Śląskiej Damian Wiater i Piotr Hess. Drugie miejsce zajęła nasza tarnogórska para Xavier Retat i jego syn Denis. Trzecia w zawodach para to Tomasz Lubos i Dariusz Łukaszewski z Bytomia. Dziękujemy Urzędowi Miasta Tarnowskie Góry za dofinansowanie turnieju.

Galeria
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).