Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Tymczasowy profil zaufany – informacje

24 kwietnia, 2020

W związku z opublikowaną przez Ministerstwo Cyfryzacji informacją, a która dotyczy możliwości założenia czasowego Profilu Zaufanego, Urząd Miasta Tarnowskie Góry wyjaśnia, że na chwilę obecną nie ma możliwości potwierdzania czasowych Profili Zaufanych bowiem taka funkcja nie została Nam przypisana w systemie przez Ministerstwo.

Po konsultacji z przedstawicielem Ministerstwa Cyfryzacji wynika, że będzie to realizowane centralnie np. przez Ministerstwo Cyfryzacji lub Profil Zaufany – choć sami przedstawiciele Ministerstwa nie posiadają jeszcze wypracowanych zasad wewnętrznych w tym zakresie.

Wszystkie wnioski trafiają do Ministerstwa Cyfryzacji, a nie do Urzędu Miasta.

Zwykły profil zaufany teoretycznie – zgodnie z zasadami bezpieczeństwa epidemiologicznego – może być potwierdzony przez bank, ZUS, Urząd Skarbowy lub Urząd Miejski (więcej informacji pod nr. 32 39 33 766).

Czasowy profil zaufany można złożyć tu.

Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).