Piątek, 9 czerwca 2023r. | Imieniny: Pelagii, Dominika, Efrema
Pokaż menu

Ul. Piłsudskiego: reklamy i kiosk znikają

03 marca, 2023

Przedwczoraj przy Hali Targowej i Liceum im. Stanisława Staszica ruszyła rozbiórka kiosku i murowanych reklam.

Dziś (pitek 3 marca) z terenu wywiezione mają zostać gruzy po kiosku, beton z podstawy tablic reklamowych będzie kuty na miejscu na kawałki. Wkrótce w ty miejscu zacznie się budowa ścieżki rowerowej w kierunku ul. Bytomskiej i Osada Jana. Potem w planie jest uporządkowanie całego terenu na terenie skweru przez halą.

 

 

Kiosk i reklamy znikną sprzed Staszica

Galeria
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).