Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Ul. Powstańców Śląskich – remont od 18 maja

14 maja, 2020

Od poniedziałku 18 maja ul. Powstańców Śląskich będzie zamknięta dla ruchu. Przebudowa potrwa co najmniej do końca roku.

Zarząd Dróg Powiatowych informuje, że w związku z remontem od poniedziałku (18 maja) do odwołania nastąpi całkowite zamknięcie dla ruchu kołowego ul. Powstańców Śląskich w Tarnowskich Górach. Objazd wyznaczono ulicami: Opolską, Sobieskiego, Sienkiewicza, Styczyńskiego i Pokoju. Obejmująca całą ulicę przebudowa potrwa najpewniej do końca tego roku. Zmieniony rozkład jazdy autobusów podamy jutro.

Uwaga: dojazd do przychodni Bi-Med będzie możliwy od ulicy Kościuszki, Opolskiego i Bema.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).