Sobota, 13 kwietnia 2024r. | Imieniny: Przemyslawa, Hermenegildy, Marcina
Pokaż menu

Ul. Powstańców: zostały tylko ronda

29 grudnia, 2020

Prace budowlane przy ul. Powstańców Śląskich wkraczają w decydującą fazę: chodniki są już gotowe, droga praktycznie na całej długości pokryta jest pierwszą warstwą asfaltu. Po Nowym Roku rozpocznie się budowa dwóch rond “zamykających” prowadzoną przez Zarząd Dróg Powiatowych inwestycję.

Jedno rondo znajduje się na skrzyzowaniu z ul. Opolską, drugie przy ul. Sienkiewicza.

Prace mają być prowadzone “pod ruchem”, termin: około trzech miesięcy. Potem przyjdzie czas na przebudowę ul. Sobieskiego.

 

 

 

 

Galeria
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).