Środa, 28 lutego 2024r. | Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha
Pokaż menu

Ulica Strzelecka prawie gotowa

13 sierpnia, 2020

Wymiana nawierzchni chodników na granitową wzdłuż ul. Strzeleckiej już prawie skończona, za kilka dni budowlańcy przeniosą się na ul. Stalmacha i łączniki z ul. Tylną.

W ramach prac będących częścią rewitalizcji starówki zaplanowano wykonanie miejsc postojowych, remont oraz przebudowę nawierzchni jezdni oraz uzupełnienie oświetlenia ulicznego.

Koszt robót to 1,6 mln zł, miasto uzyskało na inwestycję dofinansowanie z Metropolii GZM w wysokości 490 tys. zł. Zakres prac II etapu robót to uzupełnienie tego, co wykonano przy ul. Strzeleckiej w roku ubiegłym.

 

Więcej  o inwestycji: https://tarnowskiegory.pl/2020/05/przebudowa-ul-strzeleckiej-i-stalmacha/

Galeria
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).