Wtorek, 27 lutego 2024r. | Imieniny: Gabriela, Anastazji
Pokaż menu

Unieważnienie konkursu na opiekę nad bezdomnymi zwierzętami

15 kwietnia, 2020

Zarządzenie Pierwszego Zastępcy Burmistrza Miasta Tarnowskie Góry z dnia 15.04.2020

Unieważniam otwarty konkurs ogłoszony Zarządzeniem Nr 697/2020 Burmistrza Miasta Tarnowskie Góry z dnia 28.02.2020 w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na wsparcie  realizacji zadania publicznego  z zakresu ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego w roku 2020 pn. „Zapewnienie opieki bezdomnym zwierzętom z terenu Gminy Tarnowskie Góry w roku 2020”, ponieważ złożona oferta nie spełniała wymogów ogłoszenia konkursowego.

Pliki do pobrania

Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).