Wtorek, 9 sierpnia 2022r. | Imieniny: Romana, Ryszarda, Edyty

Uwag na przerwę w dostawie ciepłej wody!

26 czerwca, 2022

W związku z planowanym postojem technologicznym w Ciepłowni Przyjaźń przy ul. Zagórskiej 173 w Tarnowskich Górach w imieniu spółki Veolia Południe informujemy o przerwie w dostawie ciepłej wody użytkowej od dnia 28 czerwca (wtorek) od godziny 01.00 do 29 czerwca 2022r. (środa) do godziny 24.00.

Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.