Czwartek, 2 grudnia 2021r. | Imieniny: Balbiny, Bibianny, Pauliny
Pokaż menu

Uwaga: awaria wodociągu!

23 października, 2021

W wyniku poważnej awarii reduktora ciśnienia wody wodociągowej nie ma aktualnie wody w kranach w Strzybnicy i Sowicach. Woda pitna będzie rozwożona mieszkańcom w zbiornikach. Woda do innych celów dystrybuowana będzie przez wozy strażackie.

W Sowicach mauzer z wodą do pica stanie przy Słowackiego 33 niedaleko sklepu Livio i obok przystanku autobusowego. Dodatkowo w tym samym miejscu wóz strażacki dystrybuował będzie wodę niepitną.

UWAGA! – W Sowicach dodatkowy punkt z wodą pitną przy sklepie powyżej Klubu 22

W Strzybnicy mauzer z wodą pitną ustawiony zostanie przy ul. Armii Krajowej 4. Przed siedzibą OSP Florian (ul. Kościelna 85) można zaopatrywać się w wodę nie przeznaczoną do picia 

Poważna awaria reduktora w Strzybnicy jest usuwana nie wiemy jeszcze jak długo potrwa. 
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).