Sobota, 3 czerwca 2023r. | Imieniny: Leszka, Tamary, Karola

Veolia informuje: brak ciepła w rejonie ul. Nakielskiej

28 marca, 2023

Przerwa w dostawie ciepła w okolicach ul. Nakielskiej zaplanowana jest w środę (29.03) w godzinach 8-17 – informuje Veolia. Powodem jest usuwanie nieszczelności na rurociągu ciepłowniczym.

Ciepło w wyznaczonych godzinach nie będzie dostarczane na ulice:

• Nakielską,
  • Równoległą,
  • M. Rozpłochowskiej,
  • ks. I. Siwca,
  • gen. W Andersa,
  • G. Narutowicza,
  • Leśną,
  • Polną,
  • Hutniczą,
  • W. Korfantego,
  • 3 Maja,
  • J. Kochanowskiego,
  • S. Moniuszki,
  • Fabryczną.

Veolia przeprasza za utrudnienia i niedogodności. Informacje na temat przerwy można uzyskać u dyspozytora ciepłowni pod numerem: 600 355 316.

Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.