Piątek, 17 września 2021r. | Imieniny: Franciszka, Roberta, Justyna

“Wakacje z Kościołami” trwają ! Zapraszamy do zwiedzania.

04 sierpnia, 2021

Zegar na wieży KOŚCIOŁA EWANGELICKIEGO w Tarnowskich Górach – wybija tylko dobre godziny !

Przypominamy, że tym razem 7 sierpnia od 20:00 do 22:00 w ramach wydarzenia “Wakacje z Kościołami” będzie można zwiedzić ewangelicki Kościół Zbawiciela.
Pastor parafii ewangelicko-augsburskiej Sebastian Mendrok – już nie może się doczekać.

Natomiast 8 sierpnia od 20:00 do 22:00 zaprasza Was do siebie kościół Matki Bożej Królowej Wszechświata w Pniowcu!

Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.