Niedziela, 1 października 2023r. | Imieniny: Danuty, Remigiusza, Teresy
Pokaż menu

Wąskotorówka rozpoczyna sezon letni! ???

23 czerwca, 2020

Uwaga uwaga! Już w najbliższą sobotę (27 czerwca) Stowarzyszenie Górnośląskich Kolei Wąskotorowych – SGKW Bytom rozpoczyna sezon letni ???. W tym roku czeka na Was kilka nowości: 3 pary pociągów w ciągu dnia, bezpłatne przejazdy dla dzieci i młodzieży szkolnej do 16 roku życia, bezpłatne zwiedzanie stacji Bytom Karb Wąskotorowy z przewodnikiem w pierwszą i trzecią niedzielę lipca i sierpnia.

Oprowadzanie będzie się rozpoczynało o godz. 12.00 i 15.00 w okolicy nastawni stacji Bytom Karb Wąsk.
Ze względu na obecną sytuację prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, zasłanianie nosa i ust ? podczas przebywania w wagonie oraz dezynfekcję rąk przy wejściu do niego.
Liczba miejsc w pociągu ograniczona do miejsc siedzących.

Pełny rozkład jazdy w załączniku.

Pliki do pobrania
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).