Wtorek, 29 listopada 2022r. | Imieniny: Blazeja, Saturnina
Poka偶 menu

W膮skotor贸wka rozpoczyna sezon letni! 馃殏馃殐馃殐

23 czerwca, 2020

Uwaga uwaga! Ju偶 w najbli偶sz膮 sobot臋 (27 czerwca) Stowarzyszenie G贸rno艣l膮skich Kolei W膮skotorowych 鈥 SGKW Bytom rozpoczyna sezon letni 馃殏馃殐馃殐. W tym roku czeka na Was kilka nowo艣ci: 3 pary poci膮g贸w w ci膮gu dnia, bezp艂atne przejazdy dla dzieci i m艂odzie偶y szkolnej do 16 roku 偶ycia, bezp艂atne zwiedzanie stacji Bytom Karb W膮skotorowy z przewodnikiem w pierwsz膮 i trzeci膮 niedziel臋 lipca i sierpnia.

Oprowadzanie b臋dzie si臋 rozpoczyna艂o o godz. 12.00 i 15.00 w okolicy nastawni stacji Bytom Karb W膮sk.
Ze wzgl臋du na obecn膮 sytuacj臋 prosimy o przestrzeganie zasad bezpiecze艅stwa, zas艂anianie nosa i ust 馃樂 podczas przebywania w wagonie oraz dezynfekcj臋 r膮k przy wej艣ciu do niego.
Liczba miejsc w poci膮gu ograniczona do miejsc siedz膮cych.

Pe艂ny rozk艂ad jazdy w za艂膮czniku.

Gmina Tarnowskie G贸ry
Tarnowskie G贸ry le偶膮 w 艣rodkowo-po艂udniowej cz臋艣ci powiatu tarnog贸rskiego. Przez miasto przep艂ywa m.in. Sto艂a (przez Lasowice, Sowice i Strzybnic臋), Drama (przez Repty 艢l膮skie) i struga Pniowiec (przez dzielnic臋 Pniowiec). Miasto le偶y na skraju Niziny i Wy偶yny 艢l膮skiej. Tarnowskie G贸ry s膮 g艂贸wnym miastem Garbu Tarnog贸rskiego.