Środa, 24 lipca 2024r. | Imieniny: Kingi, Krystyny
Pokaż menu

Wiosenne wydawanie worków na bioodpady

28 lutego, 2024

Wiosna przyszła w tym roku szybko, dlatego od już 1 marca w Urzędzie Miejskim przy ul. Sienkiewicza 2 będziemy wydawać dodatkowe worki brązowe na bioodpady.

Worki będą wydawane do 28 czerwca 2024 roku.

Przypominamy, że każdy właściciel nieruchomości o zabudowie jednorodzinnej uiszczający opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi może otrzymać 5 dodatkowych worków w okresie wiosennym oraz 5 worków w okresie jesiennym.

Worki będą wydawane w godzinach pracy Urzędu Miejskiego czyli w godz. 7.30 – 15.30 oraz w poniedziałki do godz. 17.00.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).