Środa, 29 listopada 2023r. | Imieniny: Blazeja, Saturnina
Pokaż menu

Witaj wrześniu – witaj szkoło!

01 września, 2020

Około 4,5 tysiąca uczniów poszło dziś do gminnych szkół podstawowych po raz pierwszy od marca. Wśród naszych “szkolorzy” jest dziś pierwszaków 526, przedszkolaków jest natomiast około 1900.

Ten rok szkolny z powodu pandemii będzie wyjątkowy dla uczniów i nauczycieli. – Życzę Wam, aby ten rok stał się wyjatkowy nie ze względu na te ograniczenia, ale na ze wględu na wasze sukcesy, przygody i nowe osięgnięcia – życzy dziś uczniom Arkadiusz Czech, burmistrz Tarnowskich Gór.

Powiązane:

ZTM uruchomił od 1 września dodatkowe połączenia autobusowe – więcej tu.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).