Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Wkrótce otwarcie targowisk!

05 maja, 2020

We wtorek 12 maja otwarte do handlowania zostaną place przeznaczone do handlowania w centrum miasta w okolicach ulic Dolnej, Królika, Lewka i Szymały oraz w Strzybnicy przy ul. Armii Krajowej.

Handel będzie odbywał się na nich we wtorki i piątki z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa. O szczegółach i zasadach handlowania oraz kupowania poinformujemy wkrótce.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).