Sobota, 13 kwietnia 2024r. | Imieniny: Przemyslawa, Hermenegildy, Marcina
Pokaż menu

Wnioski mieszkaniowe

14 maja, 2020

Informacja o tym, gdzie i jak pobrać oraz oddać druk wniosku i aktualizacji wniosku o najem lokalu mieszkalnego.

Druk wniosku i aktualizacji wniosku o najem lokalu mieszkalnego (wraz z kompletem załączników) można pobrać w gmachu urzędu przy ul. Sienkiewicza 2 lub ze strony internetowej TUTAJ .
Wypełnione druki, w  kopercie opisanej :”Wydział Gospodarki Lokalowej” należy wrzucić do urny, która znajduje się przy gmachu Urzędu przy ul. Sienkiewicza 2 lub Rynku 4 w Tarnowskich Górach, w terminie do 31 maja 2020 roku.Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).