Niedziela, 1 października 2023r. | Imieniny: Danuty, Remigiusza, Teresy
Pokaż menu

Wracają weekendowe dyżury w Ratuszu!

18 czerwca, 2020

Z myślą o turystach oraz mieszkańcach przywracamy dyżury weekendowe w naszym Punkcie Informacji o Mieście (boczne wejście do Ratusza). Z usług punktu będzie można skorzystać w soboty (od tej najbliższej – 20 czerwca) w godzinach: 9.00 – 15.00. W ofercie: materiały turystyczne, przewodniki po mieście, mapki, wskazówki dotyczące zwiedzania naszych zabytków UNESCO i nie tylko. W sobotę można też przyjść do punktu po worki na odpady zielone oraz segregowane. Oczywiście wszystko z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego. Polecamy!
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).