Środa, 29 marca 2023r. | Imieniny: Wiktoryna, Helmuta, Eustachego
Pokaż menu

Wspieranie sportu kwalifikowanego 2023 – dotacje przyznane

02 stycznia, 2023

Burmistrz Miasta Tarnowskie Góry przyznał wsparcie finansowe dla rozwoju sportu w mieście w 2023 roku w postaci dotacji celowych dla klubów sportowych. 1,067 mln zł trafiło w sumie do 19 klubów.

Infografika: Wsparcie sportu kwalifikowanego. W lewym górnym rogu logo I love TG i herb Tarnowskich Gór. W tle sylwetka człowieka przeskakującego skały.

Komu przyznano wsparcie – patrz załączniki i grafiki poniżej:

Pliki do pobrania
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).