Sobota, 1 kwietnia 2023r. | Imieniny: Teodory, Grazyny, Ireny
Pokaż menu

Wszystkiego najlepszego, żołnierze!

06 czerwca, 2020

Dziś obchodzimy Święto Wojsk Chemicznych. Na ręce słowa Dowódcy 5. Pułku Chemicznego im. gen. broni Leona Berbeckiego w Tarnowskich Górach – płk Mirosława Kobrynia – oraz żołnierzy tarnogórskiej jednostki składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności i satysfakcji z pełnionej służby.

Korzystając z okazji łączymy wyrazy uznania dla Waszego profesjonalizmu, oddania służbie oraz zaangażowania w codzienną pracę, mającą na celu dbałość o bezpieczeństwo Polski.

Burmistrz Miasta Arkadiusz Czech
Przewodniczący Rady Miejskiej Adrian Wolnik
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).