Środa, 29 listopada 2023r. | Imieniny: Blazeja, Saturnina
Pokaż menu

Wybory ławników na lata 2024-2027

11 maja, 2023

Rada Miejska w Tarnowskich Górach ogłasza nabór kandydatów na wyłonienie 8 ławników do Sądu Okręgowego w Gliwicach oraz 10 ławników do Sądu Rejonowego w Tarnowskich Górach, w tym 5 ławników do orzekania w sprawach z zakresu prawa pracy.

Rada Miejska w Tarnowskich Górach ogłasza nabór kandydatów na wyłonienie:

–     8 ławników do Sądu Okręgowego w Gliwicach,

–     10 ławników do Sądu Rejonowego w Tarnowskich Górach, w tym 5 ławników do orzekania w sprawach z zakresu prawa pracy.

Informacje o wymogach formalnych oraz wymaganych dokumentach znajdują się na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Tarnowskich Górach www.bip.tarnowskiegory.pl – w zakładce „ławnicy”.

Termin zgłaszania kandydatów upływa 30 czerwca 2023 r.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).