Niedziela, 1 października 2023r. | Imieniny: Danuty, Remigiusza, Teresy
Pokaż menu

Wybory ławników

15 maja, 2020

Rada Miejska w Tarnowskich Górach ogłasza nabór uzupełniający kandydatów na wyłonienie 6 ławników do Sądu Rejonowego w Tarnowskich Górach
do orzekania w sprawach z zakresu prawa pracy.

Zgłoszenia kandydatów wraz z kompletem załączników należy wysłać do Urzędu Miejskiego w Tarnowskich Górach lub włożyć do jednej z dwóch skrzynek podawczych, znajdujących się przed wejściem do Ratusza przy ul. Rynek 4 lub przed budynkiem Urzędu przy ul. Sienkiewicza 2, w zamkniętych kopertach z dopiskiem „KANDYDAT NA ŁAWNIKA – WYBORY UZUPEŁNIAJĄCE” w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 czerwca 2020 roku.

Druki zgłoszeniowe można pobrać na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej www.bip.tarnowskiegory.pl w zakładce „ŁAWNICY”: https://www.bip.tarnowskiegory.pl/m,3487,lawnicy.html
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).