Niedziela, 1 października 2023r. | Imieniny: Danuty, Remigiusza, Teresy
Pokaż menu

WYBORY PREZYDENCKIE 2020

08 czerwca, 2020

Informujemy, że wnioski o możliwość głosowania korespondencyjnego wydawane są w Ratuszu (Rynek 4) przez Wydział Organizacyjny Urzędu Miejskiego. Wnioski wydawane są w holu Ratusza.

Przypominamy, że zamiar głosowania korespondencyjne można zgłaszać do 16 czerwca także ustnie w w/w wydziale, listownie oraz online za pomocą profilu zaufanego.

Wniosek o możliwość głosowania korespondencyjnego można pobrać także tu.

Uwaga: wyborca podlegający w dniu głosowania obowiązkowej kwarantannie lub izolacji musi zgłosić zamiar głosowania korespondencyjnego do 23 czerwca, wyborca z nakazem izolacji po tym terminie ma czas do 26 czerwca.

Jednocześnie przypominamy, że zaświadczenia o prawie do głosowania poza miejscem zamieszkania wydawane są w Urzędzie Stanu Cywilnego przy. ul. Sienkiewicza 2. Wniosek można pobrać tu

Wszystkie dokumenty i wnioski związane z wyborami można znaleźć w Miejskim Serwisie Wyborczym.

 
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).