Sobota, 3 czerwca 2023r. | Imieniny: Leszka, Tamary, Karola
Pokaż menu

Wydawanie worków na bioodpady 2023

24 marca, 2023

Wydawanie dodatkowych worków brązowych na odpady biodegradowalne potrwa od 3 kwietnia do końca czerwca w godz. 7:30 do 15:30 oraz w poniedziałki od 7:30 do 17:00 w budynku Urzędu Miejskiego przy ul. Sienkiewicza 2.

  • dla nieruchomości jednorodzinnych oraz wielolokalowych nie będących blokami mieszkalnymi – 5 sztuk 120 l na nieruchomość – worki będą wydawane w tutejszym Urzędzie przy ul. Henryka Sienkiewicza 2 na parterze w pok. 28 lub na punkcie informacyjnym. Zapełnione worki należy wystawiać w terminach, w których następuje odbiór bioodpadów zgodnie z harmonogramem,
  • dla nieruchomości będących blokami mieszkalnymi – 1 szt. 120 l w przeliczeniu na 5 mieszkańców z danej nieruchomości – po zgłoszeniu przez zarządcę nieruchomości w tutejszym Urzędzie – worki będą dostarczane przez przedsiębiorcę – odbiór nastąpi w terminie uzgodnionym z zarządcą nieruchomości.

Dla nieruchomości korzystających z ulgi za kompostowanie odpadów w kompostowniku przydomowym, dodatkowe brązowe worki nie są wydawane.


Nie pamiętasz kiedy odbierają Twoje śmieci? Zainstaluj sobie #EcoHarmonogram ! Aplikacja dla mieszkańców informująca o terminach odbioru odpadów komunalnych jest do pobrania na telefon lub tablet.

Aplikacja do pobrania ze strony:
Po zainstalowaniu, a następnie wyborze miasta, ulicy i numeru domu, oprócz możliwości przeglądania całego harmonogramu odbioru odpadów, aplikacja będzie nam przypominała o najbliższym terminie odbioru i rodzaju odpadu.
Więcej szczegółów:
https://odpady.tarnowskiegory.pl/…/eco-harmonogram-nowa-ap…/Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).