Wtorek, 6 czerwca 2023r. | Imieniny: Norberta, Laurentego, Bogumila
Pokaż menu

Wydawanie worków od 1 września

25 sierpnia, 2020

Od początku września do końca października przed budynkiem Urzędu Miejskiego przy ul. Sienkiewicza 2 wydawane będą dodatkowe worki na odpady zielone. Przypominamy, że każdy właściciel nieruchomości o zabudowie  jednorodzinnej uiszczający opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi może otrzymać 5 dodatkowych worków w okresie wiosennym oraz 5 worków w okresie jesiennym.

Będzie także możliwość pobrania pozostałych worków do segregacji odpadów.

Worki będą wydawane od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 13.00 oraz dodatkowo wgodz. 15.00-17.00 w poniedziałki.

Właścicieli /zarządców  budynków wielorodzinnych prosimy o zgłaszanie zapotrzebowania na worki na odpady zielone telefonicznie. 323-393-36-79.

Mieszkańców prosimy o przestrzegania zasad sanitarnych.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).