Wtorek, 6 czerwca 2023r. | Imieniny: Norberta, Laurentego, Bogumila
Pokaż menu

Wystartowało kino samochodowe!

16 września, 2020

15 września wystartowało pierwsze w Tarnowskich Górach kino samochodowe. Organizatorem wydarzenia jest Urząd Miejski w Tarnowskich Górach. Wydarzenie odbywa się na terenie pomiędzy Castoramą a Halą Sportową we wtorki oraz w soboty. Do dyspozycji kinomanów jest aż 180 miejsc parkingowych. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, nie obowiązują też zapisy. Dźwięk nadawany jest przez fale radiowe.

Plan seansów:
19 września (sobota) godz. 20.00 – Filmowe Soboty,
22 września (wtorek) godz. 20.00 – Filmowe Wtorki,
26 września (sobota) godz. 20.00 – Filmowe Soboty.
Co jest wyświetlane? Na dzień przed każdym seansem na wydarzeniu Kino samochodowe w Tarnowskich Górach odbywa się głosowanie i to mieszkańcy z 4 propozycji wybierają film, którzy chcą zobaczyć.
Inicjatorem wydarzenia jest radny Robert Mrozek.Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).