Wtorek, 26 października 2021r. | Imieniny: Lucjana, Ewarysta, Damiana

XVIII Tarnogórskie Wieczory Muzyki Organowej i Kameralnej

14 września, 2021

Pięć kolejnych sobót na przełomie września i października wypełnionych będzie w kościele ewangelickim muzyką kameralną i organową. Pierwszy koncert już 18 września.

Program festiwalu

18.09, godz. 18.00
Zespół Kolegium Ewangelickie

25.09, godz. 18.00
Ewelina Agata Zawiślak FLET
Paulina Tkaczyk KLAWESYN I FLET TRAVERSO
Ewa Rzetecka-Niewiadomska KLAWESYN I ORGANY

02.10, godz. 18.00
Radosław Kuliberda ORGANY
Zespół Alba del Mondo
WOKAL – BARYTON, FLET TRAVERSO, WIOLONCZELA, KLAWESYN

09.10, godz. 18.00
Olga Ksenicz SOPRAN
Tomasz Głuchowski ORGANY

16.10, godz. 18.00
Zespół Kameralnie

Więcej szczegółów na stronie festiwalu.

Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.