Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora
Pokaż menu

Zadanie priorytetowe 2021: kultura online

25 listopada, 2020

„Wpuść kulturę w wersji online” to nazwa zadania priorytetowego na rok 2021, które zostanie wsparte w przyszłym roku kwotą 30 tys. zł.

Wpuść Kulturę w wersji online - infografika

Takie zadanie określono w przyjętym dziś przez Radę Miejską programie współpracy w organizacjami pozarządowymi na przyszły rok. Zapisano w nim także, że na wsparcie stowarzyszeń i innych organizacji społecznych zostanie w przyszłym roku w miejskiej kasy przeznaczonych co najmniej 2,5 mln zł.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).