Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora
Pokaż menu

Zakochaj się w TG czyli Walentynki po tarnogórsku

13 lutego, 2023

 Z okazji święta zakochanych zapraszamy jutro rano pod Ratusz. Do godz. 9.00 ozdobią płytę Rynku czerwone balony w kształcie serc. Podobnie, balonowo, ozdobimy trójkę gwarków na Rynku, ul, Krakowskiej i przy dworcu autobusowym. Można przy nich wyznać komuś miłość, poznać kogoś albo zrobić sobie z nimi zdjęcie.

Najlepsze fotografie nagrodzimy. I prosimy – nie zabierajcie wszystkich od razu, żeby inni też mogli z nich skorzystać.
Na walentynkowe zdjęcia – z życzeniami, z ukochaną osobą, z pomysłem (niekoniecznie z Rynku) – czekamy w wiadomościach prywatnych na portalu fb (lub w komentarzach) do jutrzejszego wieczora. Najciekawsze nagrodzimy ciekawymi nagrodami od Urzędu oraz Pałac w Rybnej, Tarnogórskie Centrum Kultury i Park Wodny Tarnowskie Góry. Wszystkiego Tarnogórskiego!:)
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).